bip.gov.pl
A A A K
MOPS

Platforma zakupowa Marketplanet

Platforma zakupowa jest podstawowym narzędziem komunikacji z wykonawcami w trakcie procesu zakupowego. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.


Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp oraz wyłączonych z Pzp poprzez link:

PLATFORMA ZAKUPOWA

Instrukcje korzystania z Platformy zakupowej Marketplanet dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego przy użyciu platformy zakupowej znajdują się w sekcji Regulacje i procedury procesu zakupowego/ Instrukcja dla wykonawcy dla postępowań opublikowanych od 01.01.2021 na stronie internetowej pod adresem: https://mopsbydgoszcz.ezamawiajacy.pl/ oraz w strefie dla wykonawców pod adresem https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin. Korzystanie z platformy zakupowej w zakresie udziału w postępowaniach ogłoszonych przez zamawiającego jest bezpłatne.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych Platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub oneplace@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.Opublikował: Łukasz Włodarczak
Publikacja dnia: 03.03.2021
Podpisał: Łuaksz Włodarczak
Dokument z dnia: 05.12.2017
Dokument oglądany razy: 3 599